TSL Biznes nr 6/2010


Na rynku pojawił się drugi numer miesięcznika TSL Biznes. W jego czerwcowym wydaniu można przeczytać m.in. o : Logistyka Optymistyczne prognozy dla logistyki Pomimo wyraźnego wystudzenia branży i strat ...

- Do rozpoczęcia sprzedaży w Polsce aut luksusowej marki Rolls-Royce szykuje się jej właściciel, koncern BMW - informuje "Puls Biznesu". Od dwutysięcznego roku, zbankrutowało aż siedemdziesiąt siedem europejskich linii lotniczych. W Polsce głośno było o upadku taniego przewoźnika Airpolonia w 2004 roku. Niedawno zniknął z rynku ... Proces starzenia się pozostawia na naszym ciele wyraźne ślady. Widząc to tracimy pewność siebie. W naszych głowach pojawia się myśl o chirurgii plastycznej. Warto wtedy rozważyć alternatywne rozwiązanie.Kolejne projekty uzyskały dofinansowanie ze środków Funduszu TEN-T Jak poinformowało Ministerstwo Infrastruktury - Komisja Europejska rozstrzygnęła przeprowadzone w 2009 r. konkursy na dofinansowanie projektów ze środków Funduszu ... Firma windykacyjna Kruk ogłosiła w ramach akcji Nasze długi 17 listopada dniem bez długów. - To okazja do kontaktu z wierzycielem lub windykatorem w sprawie zaległości - czytamy w oświadczeniu. Z kolei biuro informacji gospodarczej Krajowy Rejestr Długów zachęca do bezpłatnego upewniania się, czy nie ma nas na liście w ramach tygodnia bez długów Jak poinformował Portal Spraw Zagranicznych, polskim europosłom udało się przeforsować w kilku komisjach Parlamentu Europejskiego poprawki do unijnego rozporządzenia mówiące o gwarancjach bezpieczeństwa energetycznego i unijnej solidarności.

Do godz. 14 w sobotę LOT nie będzie wykonywał żadnych rejsów - poinformował w piątek prezes PLL LOT Sebastian Mikosz. Dodał, że taki stan może potrwać nawet do godz. 20 w niedzielę. Zaapelował, by pasażerowie nie przybywali na lotniska.

Po miesiącu negocjacji rządy Rosji i Białorusi podpisały w środę pakiet umów o dostawach rosyjskiej ropy dla białoruskich rafinerii i o tranzycie rosyjskiej ropy przez Białoruś. Oznajmił wczoraj Jarosław Szanajca, prezes Dom Development, ogłaszając rozpoczęcie budowy największego osiedla w historii tej firmy. Warta ok. 700 mln zł inwestycja, która powstanie na warszawskiej Pradze pomieści ok. 1,6 tys. mieszkań.

Tak wygląda zweryfikowana prognoza maksymalnego poziomu fali powodziowej w Warszawie, którą podał Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki na briefingu w Centrum Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy. I nie ... W ubiegłym roku 64 tys. bezrobotnych otrzymało z Urzędów Pracy dotację na uruchomienie własnej działalności gospodarczej. Maksymalna kwota, o jaką mogli się ubiegać, to 19,4 tys. ... Edward Wojtas (PSL) oceni we wtorek podczas sejmowej debaty, e rzdowy projekt tzw. ustawy hazardowej, mimo e by moe niedoskonay, zasuguje na poparcie. Pose wyrazi nadziej, e w czasie prac legislacyjnych nad projektem uda si usun jego wady.Prezes Narodowego Banku Polskiego Sławomir Skrzypek powiedział w środę dziennikarzom po spotkaniu Rady Polityki Pieniężnej z premierem, że było ono merytoryczne. Nie chciał jednak mówić o rezultatach spotkania. Pokazy kolekcji roślin, maszyn rolniczych oraz prezentacje rękodzieła i rzemiosła ludowego znajdą się w programie wystawy rolniczej "Dni Otwartych Drzwi", która odbywa się w sobotę w Boguchwale koło Rzeszowa. Nie ma tragedii na złotym. Nasza waluta traci tylko symbolicznie, mimo czarnych przewidywań ekonomistów. Euro kosztuje 4,10 zł - umocniło się tylko o jeden grosz.

PKN Orlen ma kolejną umowę na dostawy ropy


PKN Orlen podpisał we wtorek umowę ze spółką Mercuria Energy Trading z siedzibą w Genewie (Szwajcaria) na dostawy w latach 2010-12 rurociągiem "Przyjaźń" do płockiej rafinerii 4,8 mln ton ropy naftowej typu REBCO rocznie.

Jedyna nadzieja internetowych hazardzistów to Komisja Europejska


Czy Bruksela storpeduje plan Donalda Tuska, aby szybko uporać się z hazardem w sieci?

Cena ropy naftowej nadal spada


Ropa naftowa na giełdzie paliw w Nowym Jorku tanieje w piątek w reakcji na wątpliwości związane ze wzrostem w gospodarce USA - podają maklerzy.

CBOS: 74 proc. Polaków przeciw zrównaniu wieku emerytalnego


74 proc. Polaków jest przeciw zrównaniu wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn, rozwiązanie takie popiera 20 proc. - wynika z sondażu CBOS. Zrównaniu wieku emerytalnego częściej sprzeciwiają się kobiety niż mężczyźni.

Netia chce być bardziej aktywna w zakresie przejęć spółek ethernetowych w 2010 r.


Wczorajszy dzień przyniósł spore zamieszanie. Początkowo wydawało się, że inwestorzy będą chcieli kontynuować trend wzrostowy na parze EUR/USD. Jednak jeszcze przed południem pojawiła się fala spadkowa i to mimo dobrych danych ze Strefy Euro. Dzisiejsza sesja azjatycka z kolei przyniosła już wyraźne spadki kurs EUR/USD w okolice poziomu 1,44, co zdecydowanie krzyżuje plany byków. Aktualnie znajdujemy się nieznacznie powyżej tego poziomu, ale dzisiejsze publikacje makro mogą wprowadzić dodatkową niechęć do ryzyka, co może działać osłabiająco na wspólną walutę.

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, przekonywanie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze sekretariat specjalizuje się wewnątrz tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od chwili wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi także tłumaczeniami ustnymi. Nasza interes tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze sekretariat specjalizuje się do wnętrza tłumaczeniach symultanicznych na terenie

tłumaczenia symultaniczne Poznań

Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od chwili wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi również tłumaczeniami ustnymi. Nasza biznes odkąd wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Krajowy. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń również ofertą na tłumaczenia symultaniczne i tłumaczenia ustne od wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Lokalny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń plus ofertą na tłumaczenia symultaniczne dodatkowo tłumaczenia ustne hydraulik Gród nad Wisłą, usługi hydrauliczne Gród nad Wisłą, całodobowa sukurs hydraulika na terenie Warszawy, ścieranie awarii hydraulicznych 24h Syreni gród, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Stolica Polski, hydrauliczna sukurs na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, hydraulik Stolica Polski, usługi hydrauliczne Syreni gród, całodobowa wsparcie hydraulika na terenie Warszawy, wymazywanie awarii hydraulicznych 24h Syreni gród, usługi 24h hydraulik, usługi 24h Syreni gród, hydrauliczna wsparcie na terenie Warszawy, instalacje hydrauliczne, ścieranie usterek hydraulicznych, Stolica Polski, Stolica Polski 24h, wsparcie hydrauliczna Stolica Polski, ścieranie usterek hydraulicznych, usterki

usługi hydrauliczne Warszawa

hydrauliczne Stolica Polski, hydraulik Syreni gród, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Gród nad Wisłą, alert hydrauliczne Warszawa usuwanie usterek hydraulicznych, Stolica Polski, Gród nad Wisłą 24h, wsparcie hydrauliczna Gród nad Wisłą, wymazywanie usterek hydraulicznych, usterki hydrauliczne Gród nad Wisłą, hydraulik Syreni gród, hydraulik całodobowo, hydraulik 24h, sukurs hydraulik 24h Stolica Polski, alarm hydrauliczne Syreni gród